Kosmetika

Kosmetika Christina - Řada Fresh

Linie Fresh obsahuje kvalitní, výživné a hydratační přípravky, vhodné pro různé typy pleti, včetně citlivé. Přípravky rozjasňují a povzbuzují pleť, dodávají ji pocit svěžesti a vypnutí. V řadě Fresh se nachází čistící přípravky obsahující ingredience rostlinného původu. Jemně a důkladně odličují pleť bez podráždění. Masky, gely a krémy z linie Fresh obsahují extrakty léčivých bylin a jsou obohacené o minerály a vitamíny, bambucký, makadamiový a mrkvový olej, olej z pšeničných klíčků a vínových peciček.

Kosmetika Christina - Řada Comodex

Linie kosmetických přípravků určená pro péči o mastnou a problémovou pokožku. Působí zároveň na různé etapy vzniku akné a za krátkou dobu podává výborné výsledky: pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva. Hlavní předností této série je to, že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, nasycuje ji potřebnými látkami a minerály.

Kosmetika Christina - Řada BioPhyto

BioPhyto linie je určená pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pokožku. Zlepšuje krevní oběh, rozpouští infiltráty, posiluje epitelizaci a regeneraci pokožky, působí chladivě a zužuje rozšířené kapiláry, čistí póry do hloubky, reguluje funkci mazových žláz, má výrazný antibakteriální a uklidňující účinek, zásobuje pokožku vitamíny.

Kosmetika Christina - Řada Wish

Kosmetická linie zaměřená na korekci věkových změn (+40). Série Wish je účinná proti stárnutí pro ženy s již existujícími příznaky předčasného stárnutí pokožky. Přípravky Wish jsou schopné vyhladit viditelné příznaky stárnutí pokožky. Ve svém výsledku se pokožka vypíná, vypadá svěží a mladší.

Kosmetika Christina - Řada Silk

Tato exkluzivní procedura luxusní péče o pokožku vytváří dokonalé podmínky pro dosažení harmonie duše a těla. Čarovné aroma velmi jemných a příjemných produktů s vysokým liftingovým účinkem Vám dodá teplo, pohodu a uspokojení. Vaše pokožka se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo. Procedura SILK je založena na aplikaci vláken ze zámotků bource morušového.

Kosmetika Christina - Řada FluorOxygen+C

Revoluční metodika pro efektivní zesvětlení a omlazení pokožky.Ovocné kyseliny (glykolová, mléčná, citrusová), aktivní retinol a botanické zesvětlovače jemně a efektivně odstraňují odumřelé buňky, urychlují obnovu tkání, stimulují látkovou výměnu, kontrolují tvorbu pigmentu. Procedura nasycuje pokožku vitamínem С. Vitamín C se aktivuje bezprostředně před jeho nanesením na pokožku – toto unikátní řešení je know-how autorů CHRISTINA.

Kosmetika Christina - Řada Unstress

Nová linie antistresových přípravků UNSTRESS, které nasycují pokožku veškerými potřebnými elementy pro odstranění důsledků stresu a zajišťují nad nimi kontrolu. Řada obsahuje pro pokožku životně důležité látky, které pomáhají snížit projevy stresu, posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky.

Château de Beauté

Vínoterapie v salonu. Inovační řada využívá pozitivních – užitečných vlastností vína. Je nacílená na omlazení pokožky, zvýšení tonusu pleti a navrácení její krásy a záření. Tato péče nejenže daruje pokožce pocit komfortu, ale zároveň i nabízí rychlou a maximálně čistou cestu k nové budoucnosti.

Přístrojová kosmetika

Estetická kosmetika je jedním ze způsobů, jak můžete svou pleť udržet ve formě a oddálit tím případný hlubší zákrok. Tato kosmetika se provádí pomocí moderních přístrojů, efekt je viditelný už po jedné aplikaci. Více info zde

Používáme kosmetiku těchto značek:

Kontakt

Adresa
Záběhlická 30
Záběhlice, Praha 10
mapy.cz
maps.google.cz